Ana Sayfa Aktiviteler

Aktiviteler

Su Hakkı Kampanyası aktiviteleri

30 Temmuz Büyükada’da Doğa Dostu Yaşam Etkinliği

30 Temmuz 2017 Pazar günü, 10.00 - 20.00 saatleri arasında Büyükada'da gerçekleşecek olan buluşmanın teması 'Adalarda Doğa Dostu Yaşam ve Geri Dönüşüm'.

Yaşam için su yaz kampı 25-26-27 Ağustos’ta Büyükada’da: Başvurular başladı

Yaşam için su yaz kampı kayıt dönemi başladı. Son başvuru tarihi 6 Ağustos!

Kabataş Davasına Çağrı: Kabataş’ı ve İstanbul’u Savunanların Yanındayız!

Kabataş Martı Projesi hakkında yazdığı makale sebebiyle hakkında dava açılan Cihan Uzunçarşılı Baysal için 13 Temmuz Perşembe 10.00'da Çağlayan Adliyesi C Kapısı önündeyiz.

Dünya Su Günü’nde Su hakkı talep ediyoruz

Su Hakkı Kampanyası, Dünya Su Günü kapsamında düzenlediği etkinlikte "Belo Monte: Selin Ardından" belgeseli gösterimi ve ardından "Su Hakkı: Daha fazla baraj değil, suyun verimli kullanımı" paneli gerçekleştirdi.

18 Mart’ta Film Gösterimi ve Panel: “Belo Monte – Selden Sonra”

Dünya Su Günü kapsamında Su Hakkı Kampanyası olarak Belo Monte filminin Türkiye’deki ilk gösterimini organize edeceğiz. Hemen ardından gerçekleştireceğimiz panelde ise "Su Hakkı: Daha fazla baraj değil, suyun verimli kullanımı" üzerine konuşacağız. Etkinlik ücretsizdir.

Yaşam için su diyenler buluştu

Su Hakkı Kampanyası tarafından organize edilen Uluslararası Su Mücadeleleri Konferansı sona erdi.

(Video) Dr. Korhan Gümüş – İstanbul’un Su Yolları ve Çeşmeleri

19-21 Ağustos 2016 tarihlerinde Büyükada Kartal Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdiğimiz “Yaşam İçin Su” yaz kampında Prof. Dr. Murat Güvenç’in ve Dr. Korhan Gümüş’ün konuşmacı olduğu İstanbul’un Su Yolları ve Çeşmeleri adlı bir toplantı düzenledik. Toplantıda Dr. Korhan Gümüş’ün modern kamu yönetimi içinde su üzerine yaptığı kapsamlı sunumu dikkatinize sunuyoruz:

(Video) Prof. Dr. Murat Güvenç – İstanbul’un Su Yolları ve Çeşmeleri

19-21 Ağustos 2016 tarihlerinde Büyükada Kartal Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdiğimiz “Yaşam İçin Su” yaz kampında Prof. Dr. Murat Güvenç'in ve Dr. Korhan Gümüş'ün konuşmacı olduğu İstanbul’un Su Yolları ve Çeşmeleri adlı bir toplantı düzenledik. Toplantıda Prof. Dr. Murat Güvenç'in İstanbul'da su sorununun geçmişi ve bugünü üzerine yaptığı kapsamlı sunumu dikkatinize sunuyoruz...

Su Hakkı aktivistleri 29 Ağustos’ta buluşuyor

Su hakkı aktivistleri 29 Ağustos Pazartesi günü 18.30'da Taksim Çatı Cafe'de buluşacak.

Su Hakkı aktivistler toplantısı 1 Ağustos’ta

Su Hakkı aktivistleri toplanıyor